Proč všichni milují kožené batohy? (a vy byste měli také!)

Slyšeli jste o tzv. „bootstrapsech“? Někdo? Spíš ne. Ale jsme si jistí, že jste alespoň jeden museli vidět ve filmech z 20. století. Výmysl s malými popruhy, který udrží sbírku knih. Když se zeptáme pradědečka, jaké batohy nosil, když šel do školy, odpoví: „Za mých školních let jsem do školy nosil černé tabulky s křídami, takže jsem nepotřeboval žádný batoh“. Když se zeptáme našich dědečků a otců, jestli používali bootstrap, řeknou, že něco takového opravdu do školy nosili, ale netušili, že se těmto batohům říká takto.

 

Čím se počet knih zvětšoval, tím se musel zvětšovat i prostor batohů. Díky tomuto zvětšování vznikly klasické batohy s jedním zipem. Komercializace výrobků znamenala vzestup batohů kolem šedesátých let a od té doby není cesty zpět. Batohy se staly nezbytností než jen módním výstřelkem. Ať už je to střední škola, kancelář, vysoká škola nebo výlety, každý potřebuje alespoň jeden batoh.

Kožený batoh Legeng Holla Backpack
Kožený batoh Legeng Holla Backpack

Kožené batohy jsou atraktivní. Jsou vyrobeny v mnoha tvarech, formách a velikostech. Můžete najít to nejvhodnější pro vás. Kožené batohy vyhovují téměř všem. Jakmile je začnete nosit, dodají vám vzhled módního idolu. Všechny oči na vás!

 

Kožené batohy jsou nejlepším společníkem cyklisty. Voděodolné, odolné proti vysokým teplotám a odření, mohou přežít jakékoliv drsné klima. Vaše věci jsou v bezpečí. Batohy jsou robustní a extrémně spolehlivé.

 

Kožené batohy mohou mít miliony věcí. Na rozdíl od tašek přes rameno či brašnám do ruky (např. pro přenos notebooku nebo několika knih), mohou batohy nosit téměř vše, od knih až po oblečení. Nikdy neřeknou ničemu ne!

 

Varianta kožených batohů, nazývaných kožené ruksaky, je nenahraditelným pomocníkem při cestování. Používají se při horolezectvím, pěší turistiku, trekking, příležitostné výlety v přírodě a podobně. Pokud hledáte jeden batoh pro všechny tyto typy výletů, tak se koženým batohům nic nevyrovná.

 

Kožené batohy jsou záchranou od bolesti zad způsobenou jinými batohy. Tašky přes rameno, kabelky, brašny do ruky způsobují spoustu napětí na jedné straně těla, někdy dokonce zanechávají otlačeniny na kůži. Kdo se toho chce zbavit? Samozřejmě, že my všichni.

 

Je to také příklad krásy a užitečnosti. Hodně kapes, prostoru, ale zároveň hodně elegance. Elegantní batohy vyhrají pozornost každého za zlomek sekundy, pro mnohé hned na první pohled. Od prvního pohledu vědí, že tato taška je to nejkrásnější, co kdy viděli.

Kožený batoh Lig Holla Backpack
Kožený batoh Lig Holla Backpack

Pokud jste balič na poslední chvíli, kožené tašky jsou bezpečnou volbou. Můžete do nich hodit tucet položek, aniž byste je museli skládat, tyto batohy jsou velmi stabilní.

 

Kožené batohy jsou také praktické – nesklouzávají z ramen a zůstávají na svém místě, dokonce i za nepříznivého počasí. Rovněž s rostoucím zatížením a dlouhým časem nošení po nošení brašen do rukou či tašek přes rameno bolí tělo, ramena jsou znecitlivělá, zatímco po kožených batozích nikoliv.

 

Ke každému se hodí kožený batoh. Batohy se staly nezbytným produktem společnosti, jsou k dispozici ve všech tvarech, velikostech a barvách. Vzhledem k jejich výdrži, robustnosti a elegantnímu provedení jsou kožené batohy nejvyhledávanější. Jejich barvy se pohybují od hnědé až po černé. Výběr kožených batohů určuje vaši osobnost. Nechte rozhodování a kupujte!